Sağlığınız ve Formunuz
Profesyonel Ellerde
Profesyonel ekibimiz ile sağlıklı bir bedene sahip olun… 2015 Türkiye Body Fitness Şampiyonu eğitmenimiz Gülten KILIÇ alışıla gelmişin dışında kişiye özel program uygulayarak sizleri fitness ile yeniden tanıştıracak.

Forma girmeniz veya formunuzu kormanız için, kişiye özel programlar ile Personel Trainer eşliğinde birebir çalışabileceğiniz fitness merkezimiz ihtiyaş duyduğunuz tüm Fitness cihazlarıyla donatılmıştır. Fitness merkezimizde, pilaltes eğitimi, serbest ağırlıklar ve vücut geliştirme istasyonu ile spor yapma fırsatını size sunuyoruz.
Adam Collins - Hotel Chef
12 Ay Yüzmenin
Keyfini Çıkarın
Dışarıda havanın kaç derece olduğu önemli değil
burda sıcaklık hep aynı
Azka Otel Fitness Center bünyesinde istediğiniz her an kullanabileceğiniz, periyodik olarak kontrol edilen ph bakımları, ortam ısısı ve tüm hijyen stadartlarını en üst seviye kontrol ettiğimiz kapalı yüzme havumuz sabah 08:00 gece 22:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm soyunma odaları max. hijyeni ve güvenliği ön planda tutmuştur. Soyunma odalarındaki dolapların her biri şifreli kilit sistemi ile güvenlik altına alınmıştır. Soyunma odalarında bulunan duşlar gün içersinde belirli saat aralıkların tekrar ve tekrar temizlenerek maksimum hijyen düşünülmüştür.